Fotograficzny druk pigmentowy

Fotograficzny druk pigmentowy

Profesjonalną jakość wydruku i wyjątkowo realistyczne odwzorowanie kolorów zapewniają plotery CANON imagePROGRAF serii 4000-PRO

Canon 4000 PRO - FotoDekoracja.pl - fotograficzna drukarnia wielkoformatowa

W kwestii jakości wydruków nie uznajemy kompromisów, dlatego wyposażyliśmy naszą drukarnię w profesjonalny sprzęt drukujący firmy Canon - najlepszy w swojej klasie. Plotery fotograficzne serii PRO potrafią obsłużyć nośniki o szerokości aż 44 cali co oznacza, że jesteśmy w stanie wydrukować dla Ciebie obrazy o maksymalnych rozmiarach 110 cm x 1800 cm! Kolor wyjściowy jest optymalizowany przez wbudowane czujniki i system kalibracji. Funkcja ta jest niezwykle ważna dla profesjonalnych fotografów i grafików, ponieważ oznacza to, że nasze drukarki reprodukują kolory rzetelnie i w powtarzalny sposób.

Używany przez nas tusz pigmentowy LUCIA PRO firmy Canon (nowo sformułowane, 11-kolorowych atramentów pigmentowych i Chroma Optimizer) zapewnia szeroki zakres dynamiczny kolorów, żywsze kolory i lepsze odwzorowanie szczegółów w ciemniejszych obszarach oraz niską ziarnistość i dobrą charakterystykę odbicia światła dzięki czemu wydruki są jeszcze bliższe cyfrowym oryginałom. Tusze zostały zaprojektowane specjalnie, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających artystów, a ich trwałość szacowana przez producenta to 100 lat!

Dlaczego drukować zdjęcia / fotografie / grafiki w naszej drukarni ?

  • najwyższa jakość wydruków dzięki ploterom fotograficznym CANON imagePROGRAF z serii PRO-4000,
  • stosujemy tylko i wyłącznie oryginalne tusze Canon,
  • 12 kolorów tuszy pigmentowych w tym 4 odcienie szarości/czarnego,
  • zawsze w najwyższej jakości druku,
  • 14 dostępnych nośników w tym papiery o właściwościach archiwalnych (fine art) oraz 2 rodzaje płócien,
  • udostępniamy bezpłatnie profile dla każdego dostępnego u nas medium,
  • używamy skalibrowanych monitorów najwyższej klasy o gamucie pokrywającym ponad 99% przestrzeni AdobeRGB,
  • szybki czas realizacji zamówień,
  • przyjazne ceny i system rabatów.

Sprawdź naszą ofertę !

Papiery i płótna fotograficzne

Twoje zdjęcia i projekty drukujemy na najwyższej jakości nośnikach fotograficznych. Podstawowe nośniki udostępniamy w konfiguratorze. Charakteryzują się one wyjątkowo korzystną relacją jakości do ceny. Zapraszamy do zapoznanie się z naszą ofertą papierów PREMIUM. W przypadku indywidualnych zamówień, po wcześniejszym omówieniu zlecenia, istnieje możliwość wydruku na wybranym przez Ciebie papierze.

Oprawa fotoobrazów (zdjęć na płótnie)

Na ścianie najlepiej prezentują się fotoobrazy z zadrukowanymi bokami (lustrzane odbicie).

Twój fotoobraz drukujemy na najwyższej jakości płótnach, a następnie naciągamy na solidne, sosnowe, szlifowane krosna malarskie o profilu 20mm i szerokości 35mm. Tak przygotowany produkt gotowy jest do powieszenia od razu po odebraniu przesyłki.

Potrzebujesz więcej informacji ?

» Opis i profile nośników » Zamów próbnik » Jak przygotować zdjęcia » Płatności » Wysyłka