Fotobudka – wynajem

Fotobudka (wynajem) - wesela, studniówki, urodziny, imprezy integracyjne

Fotobudka na każdą okazję

Nasze pakiety zawierają:

  • Nieograniczoną ilość wydruków
  • Personalizację wydruków
  • Szeroki wybór rekwizytów i gadżetów
  • Opiekę asystenta
  • Galerię zdjęć online (zabezpieczoną hasłem)
  • Pendrive ze zdjęciami

Fotobudka to przyjazne urządzenie, które pozwoli uwiecznić klimat imprezy na zdjęciach oraz szybko wykreuje luźną atmosferę. Idealne rozwiązanie na wesela, studniówki, urodziny, imprezy integracyjne lub każdą inną okazję, gdzie przyda się ogromna dawka śmiechu i zabawy. Do dyspozycji gości mamy ogromny asortyment gadżetów do zdjęć takich jak maski, peruki, czapki, okulary i wiele innych. Fotobudka jest w pełni zautomatyzowana. Po wykonaniu serii zdjęć, spersonalizowane wydruki są gotowe do odbioru po 15 sekundach.

Świadczymy usługi na terenie Śląska i Zagłębia: Sosnowiec, Katowice, Orzesze, Rybnik, Żory, Wodzisław Śląski, Knurów, Gliwice, Zabrze, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Chorzów, Bytom, Mysłowice, Jaworzno, Tychy, Mikołów i wiele innych.

Nasza oferta jest bardzo elastyczna co oznacza, że możemy odpowiednio dopasować ją do Twoich potrzeb. Ty decydujesz na ile i jaki zakres usług Cię interesuje. Zadzwoń lub napisz do nas, a my przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Fotobudka to również doskonała forma promocji firmy.  Możesz uatrakcyjnić wydarzenia, których jesteś patronem lub sponsorem. Może być wykorzystana jako efektywne narzędzie marketingowe m.in. poprzez branding fotobudki, wydruków, itp. Wystawiamy faktury VAT.

Nasze pakiety zawierają sporo aczkolwiek możemy dla Ciebie przygotować wyjątkowe dodatki takie jak księga gości z dedykacjami, fotoksiążkę ze zdjęciami z imprezy, a nawet okleimy fotobudkę Twoim logiem lub wybraną grafiką!

Fotobudka (wynajem) - wesela, studniówki, urodziny, imprezy integracyjne